KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14072063
nr 1407 2063
Viola Larsson-Allvar
(1918-2004), Sverige
Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad 1963. Pannå, ca 52x37 cm, yttermått inklusive ram: 55x40 cm
Utrop:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:58:06
Viola Larsson-Allvar
Läs mer om Viola Larsson-Allvar